Starostlivosť o našich zákazníkov je našou prioritou

servisna pomoc ATTACK

Odborne prevedená inštalácia a pohotová servisná pomoc je mimoriadne dôležitá

Spoločnosť ATTACK chce poskytovať kvalitné vzdelávanie svojich produktov a príslušenstva. Vzdelávanie servisných partnerov vo vlastnom školiacom centre je tak pre nás veľmi dôležité. Naša servisná sieť ma viac ako 700 montážnych partnerov po celom Slovensku, ktorí sú pripravení poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom. Každý rok pripravujeme kvalitné školenie s cieľom naučiť servisných partnerov nové a inovatívne prvky v tepelnej technike.

servisna pomoc vykurovania

Moderné detailné prezentácie

Prvú časť odborného vzdelávania venujeme práve predstaveniu produktom, ktoré sú počas školenia prezentované modernými 3D vizualizáciami. V teoretickej časti sa tak podrobne predstavujú produkty a ich funkcionalita. Naši servisní partneri si tak môžu urobiť presný obraz o tom ako zariadenie funguje.

Najdôležitejšia je praktická časť

V praktickej časti je možné produkty vyskúšať a nastaviť priamo v prevádzke. Dôležité pre nás, je vysvetliť správny postup inštalácie a zapojenia vďaka čomu sa predíde vznikom možných inštalačných problémov.

Moderné prepojenie technológií s tepelnými čerpadlami

Pripojením tepelného čerpadla k internetu dokážu naši servisní partneri diagnostikovať zariadenie a v prípade potreby zabezpečiť vzdialenú pomoc.

servisna pomoc vykurovania ATTACK
Mobilna aplikacia attack heating

Kotly na biomasu, plyn a elektrinu

Pri kotloch na biomasu je najdôležitejšia správna inštalácia a zapojenie kotla ku komínu, tak aby bola zabezpečená ich bez problémová prevádzka. Dôležité je vysvetlenie funkcií správneho nastavenia prevádzkových parametrov pri rôznych modifikáciách.
Pri moderných kondenzačných kotloch s vysokou moduláciou výkonu až 1:10 sa kladie dôraz okrem správnej inštalácie aj na správnu konfiguráciu riadiacej jednotky.

attack skoliace centrum kotly

Servisná pomoc k našim zákazníkom

Naše oddelenie technickej podpory poskytuje po celý rok profesionálnu podporu našim servisným partnerom. Neváhajte položiť otázky našim servisným partnerom alebo nám prostredníctvom sociálnych sieti alebo emailu: support@attack.sk
Pre správu tepelného zariadenia alebo novej inštalácie si môžete vybrať servisného partnera aj na základe referencií zapojenia tepelných zariadení. Naši servisní partneri vám taktiež dokážu pomôcť s programom zelená domácnostiam kde môžete získať dotáciu až do výšky 3400 €.

servisna pomoc ATTACK
Servisna podpora ATTACK partneri
Nájdite si servisného partnera

Ako prebieha školenie servisných partnerov? Pozrite si video

Školenie servisných partnerov vo vlastnom školiacom centre ATTACK

Veríme že sme Vám pomohli sa zorientovať v danej problematike. Pripravujeme pre Vás ďalší článok z oblasti vykurovania a výberu správneho zariadenia a jeho príslušenstva. Nenechajte si újsť ďalší článok, prihláste sa na odber noviniek.