Dom-pre-kotol-na-tuhe-palivo

Riešenie pre vašu domácnosť

Potrebujete kotol do vášho domu ale ešte neviete aky? Pomôžeme vám, nájsť ten správny. Ponúkame riešenie vykurovania pre domy, chaty, bytové aj nebytové priestory a väčšie prevádzky alebo priemyselné objekty. Máme vlastné výskumne centrum v ktorom prinášame každý rok inovatívnosť do vykurovania. Naše kotly získali mnoho ocenení na rôzných medzinárodných výstavach.

Tepelné čerpadlo

Moderný bezemisný zdroj vykurovania, ktorý využíva obnoviteľnú energiu prostredia. Systém fungovania je založený na princípe získavania energie z okolitého vzduchu a jej odovzdávanie do teplovodného vykurovacieho systému. Pri maximálnom využití primárnej energie z elektrickej siete produkuje energiu potrebnú pre vykurovanie/chladenie alebo ohrev TÚV.

Tepelne cerpadlo attack v dome

Tepelné čerpadlo vzduch/voda – Vhodný zdroj vykurovania do moderného rodinného domu. Zariadenie pracuje s vysoko ekologickým chladivo R32, ktoré má minimálny dopad na ozónovú vrstvu Zeme. Tepelné čerpadlo je možné ovládať SMART cez mobilnú aplikáciu, takže ho môžte ovládať aj mimo domova. Dokáže komunikovať s alternatívnymi, alebo záložnými zdrojmi tepla v rôznych typoch vykurovacích sústav a taktiež dokáže okrem vykurovania aj plnohodnotne chladiť a tým pádom dokáže 365 dní v roku zabezpečovať požadovanú teplotu priestoru.

Tepelne_cerpadlo_produkty

Kotol na tuhé palivo

Nemáte prístup k plynu a máte kde skladovať drevo? Možno je pre vás vhodný kotol na tuhé palivo s vysokou účinnosťou, vysokým komfortom používania a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Kotol na tuhé palivo sa delí do niekoľko ďalších kategórií. Kotol na drevo, kotol na pelety a kombinovaný kotol. Každá naša modelová rada má specifické parametre, a ponúka široký výber.

kotlynatuhepalivo

Kotol na drevo – Používa sa výlučne na kúrenie len drevom. Naše modely majú nadštandardne veľkú nakladaciu komoru a dlhú dobu horenia 8 – 12 hodín. Kotly na drevo majú na výber z dvoch elektroník, ktoré kotol riadia. Sú vhodné pre rodinné domy alebo priestory, ktoré nemajú problem s ukladacím priestorom. Nezabudnite že o dlhú životnosť sa môžte postarať práve vy kvalitné vysušením drevom.

Kotol na pelety – Tento typ kotla používa ako palivo len pelety. Je plne automatický a vybavený zásobníkom na pelety, podávačom peliet a automatickým horákom, ktorý si palivo dávkuje a spaľuje sám a tak isto aj čistenie v ňom prebieha automaticky. Komfort peletového kotla je na vysoke úrovni.

Kotol-na-tuhe-palivo-peletovy

Kombinovaný kotol – Najvyšší komfort a flexibilitu ponúka kombinovaný kotol. Dokažete v ňom spaľovať nielen drevo ale aj pelety. Jednoduchou zmenou záslepky zmeníte spôsob spaľovania. Ak máte možnosť a podmienky pre drevo ale chceli by ste občas si dopriať vyšší komfort peletového kotla možno je to pre vás ten vhodný kotol.

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Kotol na plyn

Plynové kotly vám ponúkaju vysoký komfort používania, všetky dosahujú energetickú triedu A s vysokou účinnotou. Plynový kotol môžte ovládať cez izbový termostat z ľubovolnej miestnosti vášho domu. Naše kondenzačné plynové kotly dosahujú bezkonkurenčný rozsah modulácie výkonu až do 1:10. Majú inteligetný spaľovací systém a výmenník s extra širokými kanálmi.

Kondenzačný kotol – Technológia kondezačného kotla je v dnešnej dobe veľmi vyspelá. Naše kondenzačné kotly sa delia do niekoľkých rád KT, KST, KZT a KT pre vysoký výkon. Každá modelová rada ma rôzny rozsah výkonov a iný spôsob vykurovania vášho domu s možnosťami ohrevu v externom alebo vnorenom zásobníku. Vyberte si aký spôsob vykurovania vám vyhovuje.

Kotol-na-plyn-kt-attack

Stacionárny kotol – Obľubené stacionárne kotly s ktorými sme započali výrobu sa aj dnes tešia veľkej obľube. Tento kotol na plyn má na výber 6 modifikácií, ktoré ponúkaju rôzne nastavenia vykurovania. Zásobník je neoddelitelnou súčasťou kotla.

Kotol-na-plyn-stacionarny

Kotol na elektrinu

Kotol na elektrinu patri do kategórií maximalného ekologického a komfortného vykurovania vášho domu. S kotlom na elektrinu môžte dosiahnúť minimálne náklady. Tento zdroj vykurovania nepotrebuje komin, čo pre mnohých z vás, môže predstavovať veľkú výhodu.

kotol-na-elektirnu-attack-electric

Elektrický kotol – Malé rozmery kotla, tichá prevádzka a aj kvalitný výber materiálov vás presvedčia o správnosti výberu. Kotol na elektrinu je vhodná  varianta aj v kombinácií elektrokotla so solárnym systémom, ktorý dokáže počas roka zabezpečiť pre domácnosť až 70 % teplej vody.

Kotol-na-elektrinu-electric-attack

Príslušenstvo pre kotol

Príslušenstvo, môže výrazne posilniť kotol. Dokáže zvýšiť jeho účinnosť, znížiť náklady a spraviť spaľovanie ekologickejším. Akumulačná nádrž spolu so zmiešavacím zariadenie oventrop vám predĺži záruku až o 1 rok a kotlové teleso na 6 rokov.

Prislusenstvo pre kotol