Dom-pre-kotol-na-tuhe-palivo

Riešenie pre vašu domácnosť

Potrebujete kotol do vášho domu ale ešte neviete aky? Pomôžeme vám, nájsť ten správny. Ponúkame riešenie vykurovania pre domy, chaty, bytové aj nebytové priestory a väčšie prevádzky alebo priemyselné objekty. Máme vlastné výskumne centrum v ktorom prinášame každý rok inovatívnosť do vykurovania. Naše kotly získali mnoho ocenení na rôzných medzinárodných výstavach.

Kotol na tuhé palivo

Nemáte prístup k plynu a máte kde skladovať drevo? Možno je pre vás vhodný kotol na tuhé palivo s vysokou účinnosťou, vysokým komfortom používania a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Kotol na tuhé palivo sa delí do niekoľko ďalších kategórií. Kotol na drevo, kotol na pelety a kombinovaný kotol. Každá naša modelová rada má specifické parametre, a ponúka široký výber.

kotlynatuhepalivo

Kotol na drevo – Používa sa výlučne na kúrenie len drevom. Naše modely majú nadštandardne veľkú nakladaciu komoru a dlhú dobu horenia 8 – 12 hodín. Kotly na drevo majú na výber z dvoch elektroník, ktoré kotol riadia. Sú vhodné pre rodinné domy alebo priestory, ktoré nemajú problem s ukladacím priestorom. Nezabudnite že o dlhú životnosť sa môžte postarať práve vy kvalitné vysušením drevom.

Kotol na pelety – Tento typ kotla používa ako palivo len pelety. Je plne automatický a vybavený zásobníkom na pelety, podávačom peliet a automatickým horákom, ktorý si palivo dávkuje a spaľuje sám a tak isto aj čistenie v ňom prebieha automaticky. Komfort peletového kotla je na vysoke úrovni.

Kotol-na-tuhe-palivo-peletovy

Kombinovaný kotol – Najvyšší komfort a flexibilitu ponúka kombinovaný kotol. Dokažete v ňom spaľovať nielen drevo ale aj pelety. Jednoduchou zmenou záslepky zmeníte spôsob spaľovania. Ak máte možnosť a podmienky pre drevo ale chceli by ste občas si dopriať vyšší komfort peletového kotla možno je to pre vás ten vhodný kotol.

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Kotol na plyn

Plynové kotly vám ponúkaju vysoký komfort používania, všetky dosahujú energetickú triedu A s vysokou účinnotou. Plynový kotol môžte ovládať cez izbový termostat z ľubovolnej miestnosti vášho domu. Naše kondenzačné plynové kotly dosahujú bezkonkurenčný rozsah modulácie výkonu až do 1:10. Majú inteligetný spaľovací systém a výmenník s extra širokými kanálmi.

Kondenzačný kotol – Technológia kondezačného kotla je v dnešnej dobe veľmi vyspelá. Naše kondenzačné kotly sa delia do niekoľkých rád KT, KST, KZT a KT pre vysoký výkon. Každá modelová rada ma rôzny rozsah výkonov a iný spôsob vykurovania vášho domu s možnosťami ohrevu v externom alebo vnorenom zásobníku. Vyberte si aký spôsob vykurovania vám vyhovuje.

Kotol-na-plyn-kt-attack

Stacionárny kotol – Obľubené stacionárne kotly s ktorými sme započali výrobu sa aj dnes tešia veľkej obľube. Tento kotol na plyn má na výber 6 modifikácií, ktoré ponúkaju rôzne nastavenia vykurovania. Zásobník je neoddelitelnou súčasťou kotla.

Kotol-na-plyn-stacionarny

Kotol na elektrinu

Kotol na elektrinu patri do kategórií maximalného ekologického a komfortného vykurovania vášho domu. S kotlom na elektrinu môžte dosiahnúť minimálne náklady. Tento zdroj vykurovania nepotrebuje komin, čo pre mnohých z vás, môže predstavovať veľkú výhodu.

kotol-na-elektirnu-attack-electric

Elektrický kotol – Malé rozmery kotla, tichá prevádzka a aj kvalitný výber materiálov vás presvedčia o správnosti výberu. Kotol na elektrinu je vhodná  varianta aj v kombinácií elektrokotla so solárnym systémom, ktorý dokáže počas roka zabezpečiť pre domácnosť až 70 % teplej vody.

Kotol-na-elektrinu-electric-attack

Príslušenstvo pre kotol

Príslušenstvo, môže výrazne posilniť kotol. Dokáže zvýšiť jeho účinnosť, znížiť náklady a spraviť spaľovanie ekologickejším. Akumulačná nádrž spolu so zmiešavacím zariadenie oventrop vám predĺži záruku až o 1 rok a kotlové teleso na 6 rokov.

Prislusenstvo pre kotol