Tepelné čerpadlo s mobilnou aplikáciou

tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou attack heating

Doprajte si komfort s tepelným čerpadlom

Pri vývoji tepelných čerpadiel, ktoré sa stali moderným zdrojom vykurovania a chladu, sa snažíme priniesť zákazníkom okrem kvality aj komfort. Komfort nie je len o pohodlnosti, ale umožňuje efektívnejšie využívať čas, ktorý môžete tráviť viac s rodinou alebo koníčkami.

Tepelné čerpadlo s mobilnou aplikáciou ATTACK Heating

Mobilná aplikácia poskytuje dokonalé ovládanie tepelného čerpadla z akéhokoľvek miesta, kde je možnosť pripojenia na internet. Aplikácia Vám ponúka množstvo zaujímavých funkcií ako: ovládanie vykurovacích zón, nastavenia TÚV, nočného režimu, anti-legionella a ďalších skvelých nastavení.

Nová verzia 1.5.0

ATTACK Heating s verziou 1.5.0 prichádza s inovatívnymi funkciami: Plánovač udalosti, notifikácie, nový intuitívny dizajn a zrýchlenie odozvy.
S plánovačom udalostí je možné nastaviť želanú teplotu vykurovanie / chladenie alebo ohrev teplej vody dopredu v ktorýkoľvek deň a čas. Pridané notifikácie oznamujú kedy je tepelné čerpadlo bez pripojenia na internet alebo  bez elektrickej energie. Taktiež oznamujú dôležité chybové hlásenia, ktoré môžete ihneď konzultovať so svojím servisným partnerom.

Plánovač udalosti

Naplánovať vykurovanie alebo chladenie ušetrí čas a nikdy nezabudne nastaviť požadované teploty v rôznych časoch. Vytvoriť si môžete ľubovoľný počet plánov, napríklad pre ročné obdobia.
Nastaviť vykurovanie/chladenie alebo ohrevu TÚV je možné v nastaveniach aplikácie: Zóna 1 a TÚV Nastavenia. Pri vytvaraní plánu môžete zvoliť ľubovoľné obdobie a čas. Programy časovania fungujú výhradne v režimoch auto/chladenie pre ÚK systém alebo auto/túv pre ohrev akumulačnej nádrže. Nezabudnite prepnúť tepelné čerpadlo do spomenutých režimov. Po skončení časového plánu sa vratí pôvodne nastavená teplota, ktorá bola nastavená pre ÚK alebo TÚV.

Notifikácie

Dostavanie upozornení Vám poskytujú dokonalý prehľad o stave tepelného čerpadla. V notifikáciách je možné upozorniť na chyby siete. Keď tepelné čerpadlo prejde do režimu offline znamená to, že tepelné čerpadlo stratilo kontakt s internetovým pripojením alebo je bez elektrickej energie.
Chyby tepelného čerpadla súvisia priamo s fungovaním tepelného čerpadla. Signalizujú, že niektoré funkcie tepelného čerpadla nepracujú správne. V tomto prípade kontaktujte svojho servisného partnera.

tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou notifikacie attack heating1

Vyskúšajte demo účet

Po stiahnutí aplikácie stačí pri prihlásení zvoliť „Vyskúšať demo“. Demo účet simuluje reálne akcie tepelného čerpadla. Môžete si tak prezrieť a vyskúšať všetky nastavenia, parametre a funkcie tepelného čerpadla ATTACK. Mobilnú aplikáciu ATTACK Heating si môžete zadarmo stiahnuť na Google play alebo Appstore.

ATTACK heating - Google play
ATTACK heating - Apple store
Tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou demo ucet

Veríme že sme Vám pomohli sa zorientovať v danej problematike. Pripravujeme pre Vás ďalší článok z oblasti vykurovania a výberu správneho zariadenia a jeho príslušenstva. Nenechajte si ujsť ďalší článok, prihláste sa na odber noviniek.