Aktuálny Cenník kotlov Attack a ďalšieho príslušenstva.

Pdf

Aktúalny cenník výrobkov ATTACK platný od 04/2024

  • Týmto cenníkom sa rušia všetky doterajšie cenníky.
  • Maloobchodný cenník  uvádza ceny v eurách ( € ) a sú doporučené pre konečného zákazníka na území Slovenskej republiky. Jednotlivé ceny sú zaokrúhlené v súlade s platnými právnymi predpismi.
  • Cenník kotlov Attack a jeho zmena cien a ponuky je vyhradená.
  • Technické údaje k výrobkom sú len informačné. Aktuálne technické dokumentácie sú k dispozícii na uvedených kontaktoch.

Čo obsahuje Maloobchodný cenník?

Maloobchodný cenník obsahuje nielen ceny naších kotlov ale aj príslušenstvo. Na výrobu kotlov používame obnovitelný zdroj energie fotovoltaické panely. Kvalita materiálu a jeho spracovanie zaručuje naším výrobkom dlhú životnosť, ktorá je za bezkonkurenčné ceny. Vysoká účinnosť kotlov až 92% pri kotloch na tuhé paliva, veľká nakladacia komora až do rozmeru 790mm ponúka vysoký komfort obsluhy. Vysoký rozsah modulácie plynových kotlov až 1:10 vám ponúkne maximum, takáto vysoká modulácia na trhu nemá konkurencie. Naše kotly na biomasu sú taktiež zaradené v programe Zelená domácnostiam.

Prehlásenie spoločnosti ATTACK, s.r.o. – Výrobca tepelnej techniky 

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. v žiadnom prípade nedoporučuje kupovať výrobky vyrábané pod značkou ATTACK v iných krajinách mimo Vašej a ani cez lacný internetový predaj (predaj typu e-bay a pod.) Kotly sú špecifický tovar. Každá krajina má svoje národné normy, podľa ktorých sú výrobky vyrábané, a teda výrobok zakúpený v inej krajine nemusí zodpovedať norme platnej vo Vašej krajine. Výrobky nemusia byť kompletné alebo môžu byť poškodené. V konečnom dôsledku môže nastať problém pri inštalácii a spustení kotla do prevádzky, za čo výrobca neberie zodpovednosť. Podmienkou záruky je odborne prevedená inštalácia a zaškolenie obsluhy podľa návodu na obsluhu. Preto doporučujeme nakupovať výrobky ATTACK výlučne u autorizovaných predajcov v príslušnej krajine.

Spoločnosti ATTACK, s.r.o. záleží a je jej cieľom, aby ste boli s našími výrobkami spokojný.
Maloobchodný cenník

Zoznam autorizovaných predajcov ATTACK

Odporúčame si vybrať jedného z autorizovaných predajcov : Obchodní Partneri