Prečo si vybrať kotol ATTACK?

Naša spoločnosti sa snaží vytvárať tie najlepšie produkty a poskytovať tu najlepšiu zákaznickú podporu. Dlhoročnými skúsenostami vo výrobe tepelnej techniky, vieme že, každy spokojný zákazník s naším produktom ktorému prinesieme teplo do domu sa stal pre nás hnacou silou pokračovať vo vývoji a výskume naších produktov. Chceme prinášať ľudom kvalitu, maximálny komfort a hlavne pohotovú technickú podporu.

Sedem dôvodov prečo si výbrať náš produkt

Preco-vybrat-kotol-attack

Výroba tepelnej techniky a Kvalita

Kvalita naších produktov je garantovaná použitým kvalitného materiálu, najmodernejšími technologiámi a dlhoročnými skúsenosťami. Pozrite si náš celý výrobny proces

Výrobny proces
Preco-vybrat-kotol-attack

Starostlivosť o zákazníka

Podpora nášho zákazníka je hlavná priorita našej spoločnosti. To je jeden z dôvodov prečo si vybrať kotol ATTACK. Naša spoločnosť pokrýva celé územie Slovenska. V prípade poruchy Vám vie pomôcť až 705 servisných organizácii, ktorím poskytujeme odborne školenie vo vlastnom školiacom centre.

Servisná sieť
Preco-vybrat-kotol-attack

Dlhoročné skúsenosti

Výroba tepelnej techniky, ktorej sa venujeme od  roku 1995 sme začali výrobu so stacionárnymi kotlami a postupne rozšírovali výrobu na kotly na tuhé paliva, kondenzačné kotly, kotly elektrinu a zásobníky TÚV.

Profil spoločnosti
Preco-vybrat-kotol-attack

Korektné vzťahy

Tak ako sa snažíme udržovať najlepšie vzťahy so svojími zákazníkmi, stavame na budovaní vzťahov s našími obchodnými partnermi ktorých máme až v 51 krajinách sveta  

Zoznam predajcov
Zaruka_kotlov-preco-vybrat_attack

Predlžená záruka

Naša produkty dosahujú hodnoty najlepších európskych produktov, sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Záručná doba na kotlové telesá alebo v kombinácií s niektorými zariadiami ponúkaju až 5 ročnú záruku.

Záručna doba kotlov
ocenenia-preco-vybrat_attack

Ocenenia a certifikáty

Zúčastňujeme sa na všetkých výstavach zameraných na výrobu tepelnej techniky a sme držiteľmi dôležitými certifikátmi ako napr. certifikát kvality ISO 9001. Naše výrobky dosiahli mnoho ocenení.

Ocenenia kotlov

Výroba tepelnej techniky a životné prostredie

Súčasťou výroby tepelnej techniky aj ochrana životného prostredia, ktorú si plne uvedomujeme a robíme maximum preto abý z roka na rok naše výrobky boli nielen komfortnejšie ale prinášali inováciu v oblasti ekológie a ochrany životného prostredia.

Ochrana životného prostredia