Čo obsahuje Produktový katalóg?

Katalóg výrobkov ATTACK obsahuje všetky aktuálne výrobky našej spoločnosti. Naše kotly sú vyrábane z obnovitelných zdrojov. Na streche výrobnej haly sú nainštalované fotovoltaické panely s výkonom 200kWp, ktoré zabezpečuju dostatočnú elektrickú energiu pre výrobu kotlov. Skvelé parametre s vysokými účinnosťami spaľovania kotlov, kvalitou a spracovaním materialu vlastným vývojom a výskumom a ekologickým myslením na životné prostredie. Naše produkty dosiahli množstvo certifikátov a ocenení na medzinarodných výstavach. Katalóg výrobkov Attack ponúka drevosplyňovacie, peletové, kombinované, plynové a elektrické kotly. Taktiež ponúka bohaté príslušenstvo ako zásobníky, akumulačné nádrže ktoré pomáhajú k vyššej účinnosti kotlov alebo spaľovania či odťahu spalín z kotla. Spoločnosť ATTACK sa neustále snaží prinášať moderné a inovatívne prvky do naších výrobkov ako napríklad pripojenie kotla na internet a možnosť ovládania kotol na dialku cez mobilnú aplikáciu a tak ponúknuť najvyšší komfort vykurovania za priatelné ceny.

Aktuálny produktový katalóg ATTACK 10/2020
(katalóg produktov ATTACK) je na stiahnutie v PDF formáte (8,85 MB)

Aktuálny katalóg náhradných dielov ATTACK 12/2020
(katalóg náhradných dielov ATTACK) je na stiahnutie v PDF formáte (21,5 MB)

Čo obsahuje Katalóg náhradných dielov?
V katalógu náhradných dielov môžte nájsť náhradny diel, ktorý potrebujete na výmenu v kotle. V katalógu sú aj kotly, ktoré už nemáme v aktuálnej ponuke ale stále k nim dodávame náhradne diely. Každý kotol ma označené diely samostatnými číslami, pod ktorými môžte nájsť v tabuľkách serióve číslo náhradného dielu. Toto serióve číslo funguje ako identifikácia pre náhradný diel. Diely si môžte zakúpiť u svojho servisného partnera s ktorým spolupracujete alebo v autorizovanej predajni ATTACK. Výmenu náhradneho dielu zverte do rúk svojmu servisnému partnerovi, ktorý bol na výmenu náhradného dielu vyškolený v našom školiacom centre.

Dúfame že ste našli, čo ste potrebovali, ak Produktový katalóg alebo katalóg náhradných dielov neobsahoval to, čo ste hľadali alebo vám niečo chýbalo, napíšte nám e-mail: kotle(at)attack.sk