Inteligentné ovládanie plynového kotla

Inteligentne_ovladanie

Smart ovládanie kotla zvýšuje pohodlie domova

Moderné smart technológie prinášajú množstvo nových možnosti dokonca aj pri kotloch. Naše plynové kondenzačné kotly ATTACK Condensing s vysokou moduláciou až 1:10 zvyšujú svoj komfort na maximum s možnosťou ovládania kotla na diaľku cez smartfón alebo iné zariadenie prostredníctvom WIFI siete.

Čo umožňuje aplikácia ATTACK Condens?

Mobilná aplikácia je ideálne riešenie pre moderné domy, byty a pre objekty, ktoré niesu pravidelne vykurované ( Napr. chaty alebo apartmány ). Aplikácia poskytuje monitorovanie a kontrolu nad zariadením kdekoľvek mimo domu. Umožňuje zobraziť množstvo parametrov a uskutočňovať zmeny nastavení hodnôt TUVUK a pod..
Ovládanie je jednoduché a umožňuje programovanie rôznych režimov ako napríklad :

  • Manuálny
  • Komfort
  • Úsporný

Zníženie spotreby s funkciou prázdniny

Funkcia, ktorú môžete nastaviť počas vašej dlhšej neprítomnosti domova, dokáže znížiť spotrebu kotla. Počas celého pobytu na dovolenke, môžete monitorovať hodnoty kotla alebo ich meniť. Po návrate domov sa funkcia automatický deaktivuje. Táto funkcia je vhodná taktiež pre nepravidelne vykurované priestory.

mobilna-attack-condens
inteligetne ovladanie

Teplá voda zohriata vždy dopredu

Jasný, intuitívny grafický dizajn aplikácie ponúka pohodlie na pár klikov z práce alebo kdekoľvek mimo domova. Možnosť dopredu zohriať vodu alebo kúrenie na požadovanú teplotu tak poskytuje príjemný pocit po návrate domov. Modulácia výkonu kotla šetrí ako vaše náklady tak aj životné prostredie.

Maximálna kontrola nad zariadením

Pomocou aplikácie získate prehľad o upozorneniach a chybových hláseniach.
V prípade poruchy je možné priame zresetovanie kotla na diaľku a tiež zobrazenie kódu chyby za účelom okamžitého nahlásenia závady vášmu servisnému partnerovi.

Ovladanie_plynoveho_kotla

Ako funguje celé ovládanie plynového kotla na diaľku?

Aby ste mohli ovládať kotol cez svoj smartfón prostredníctvom WIFI siete, je nutné si ku kotlu dokúpiť Wifi modem pre mobilnú aplikáciu (OT81) – (Zariadenie, ktoré komunikuje s riadiacou elektronikou kotla) a Opentherm izbový termostat (OT80). Po prepojení a jednoduchom nakonfigurovaní izbového termostatu je možné kotol ovládať pomocou mobilnej aplikácie ATTACK Condens.

Inteligentné ovládanie kotla

Opentherm izbový termostat

Termostat je treba umiestniť na vhodnom mieste so stálou teplotou v priestore a ovládať kotol cez jednoduché a intuitívne grafické rozhranie.
Hlavná výhoda používania Opentherm izbového termostatu OT 80 spočíva v inteligentnej komunikácií oproti ostatným termostatom, ktoré nedokážu obojsmerne komunikovať s kotlom. Termostat vie kotol nielen zapnúť alebo vypnúť ale dokáže získať a zobraziť informácie z kotla napr. (teplotu alebo výkon).

Ovládanie plynového kotla z akéhokoľvek miesta

Spojenie izbového termostatu a mobilnej aplikácie prostredníctvom WIFI siete umožňuje ovládanie kotla, prakticky z akéhokoľvek miesta na svete, kde je prístup k internetu. Využite rýchlosť a komfort, ktorý ponúkaju naše plynové kotly a získajte viac času pre svoje aktivity.

download_icon

Mobilná aplikácia ATTACK Condens

Inteligentné ovládanie kotla

Veríme že sme Vám pomohli sa zorientovať v danej problematike. Pripravujeme pre Vás ďalší článok z oblasti vykurovania a výberu správneho zariadenia a jeho príslušenstva. Nenechajte si újsť ďalší článok, prihláste sa na odber noviniek.