Získali sme ocenenie na výstave Aquatherm 2023

Aquatherm-2023-nitra-vystava2

Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 získalo ocenenie

Ďakujeme, že ste nás navštívili na výstave Aquatherm Nitra. Tešila nás veľká účasť a obrovský záujem o tepelnú techniku založenú na obnoviteľnej energií. S mnohými z vás sme viedli konštruktívne dialógy a hľadali najvhodnejšiu cestu vykurovania vášho domova. Sme radi, že ste sa zaujímali o tepelnú techniku založenú na obnoviteľnej energií.

Aquatherm-2023-nitra-vystava1
Aquatherm-2023-nitra-vystava

Tepelné čerpadlo vo veľkej obľube

Najväčší záujem počas výstavy sme zaznamenali práve pri našom tepelnom čerpadle ATTACK Invert R32 vzduch voda typ monoblok. Z pomedzi ostatných tepelných čerpadiel ma jednoduchú inštaláciu, dosahuje vysokú účinnosť so sezónnym koeficientom SCOP až 4,9 a srdce zariadenia tvorí vysokoúčinný kompresor značky mitsubishi so 7 ročnou zárukou. Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 dokáže nielen vykurovať ale aj chladiť pomocou fan-coilových jednotiek a tak zabezpečovať požadovanú teplotu 365 dní v roku.

mitsubishi-attack-inverterr32

Ovládanie tepelného čerpadla na diaľku

Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 ponúka vysoký komfort obsluhy tepelného čerpadla. Pripojenie na internet spolu s Wifi routerom a mobilnou aplikáciou poskytujeme úplne zdarma. Prostredníctvom mobilnej aplikácie ATTACK Heating získate dokonalý prehľad o aktuálnom stave, možnosti nastavovať rôzne parametre, funkcie a režimy. Ovládať ho tak môžete z práce, dovolenky alebo z akéhokoľvek miesta na svete kde je prístup k internetu.

aplikacia tepelne cerpadlo attack heating

Mobilná aplikácia k tepelnému čerpadlu 

Podrobné sledovanie vonkajšej jednotky

Aké ocenenie sme získali?

Z výstavy sme si odniesli ocenenie pre tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32. Čestné uznania za Slovenský výrobok 2023. Výsledky našej práce sú práve ocenenia. Získali sme celú radu ocenení od čestných uznaní až po zlaté medaily na domácich i zahraničných výstavách. Pravidelne sa výstavach zúčastňujeme kde viac členná komisia z odborných kruhov udelí ocenenie. 

Attack-inveter-r32-attack-ocenenie

Čestné uznania za Slovenský výrobok 2023

Video z výstavy

Výstava Aquatherm Nitra 2023

[/col_inner]

Veríme že sme Vám pomohli sa zorientovať v danej problematike. Pripravujeme pre Vás ďalší článok z oblasti vykurovania a výberu správneho zariadenia a jeho príslušenstva. Nenechajte si újsť ďalší článok, prihláste sa na odber noviniek.