Vykurovanie-ATTACK

Vykurovanie s nami

Naučíme vás ako získať väčší prehľad a vyznať sa viac v temách o vykurovaní. Prinesieme vám jasnejší a detailnejší pohlaď k výrobkom a ich fungovaniu s ostatnými systémami vo vykurovaní. Spôsob vykurovania, pripojenia a aktuálnych tém sa dozviete v tejto sekcii.

Výmena starého kotla

Každý rok prinášame s našími produktami na trh inovatívnosť. Moderné vykurovanie prináša veľky komfort a ekologickejšie spaľovanie. Budťe zmenou, ktorú sami chcete vidiet. Výmenou získate:

  • Zníženie nákladov na kúrenie až o 25%
  • Vysoký komfort spojený s možnosťou pripojenia na internet
  • Ekologickejšie spaľovanie
  • Vysoká modulácia výkonu plynových kotlov až 1:10
  • Dlhá doba horenia v kotloch na biomasu

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Tepelne_cerpadlo_instalacia

Tento typ čerpadla je založený na princípe získavania energie z okolitého vzduchu a jej odovzdávanie do teplovodného vykurovacieho systému. Médiom je vykurovacia/chladiaca voda.

Ako si správne vybrať tepelné čerpadlo?

ako-si-spravne-vybrat-tepelne-cerpadlo

Dobre je poznať pri výbere tepelné straty vášho rodinného domu. Pred kúpou tepelného čerpadla sa ubezpečte, že nedôjde k pre alebo pod dimenzovaniu výkonu zariadenia. 

Kotly na biomasu pre budúcnosť

Kombinovaný kotol SLX Combi pellet

Počas fázy vývoja kotla sme sa okrem jednoduchosti zamerali aj na najvyššiu možnú účinnosť spaľovacieho procesu pri čo najnižších emisiách.

Aký kondenzačný kotol si vybrať do domácnosti?

aky_kondenzacny_kotol_si_vybrat

Každá z našich modelových rád má odlišné vlastnosti a je vhodná na rozdielne typy domácnosti alebo objektov. Prečítajte si článok a zistite, ktorý typ kondenzačného kotla je vhodný pre vás.

Prečo si vybrať kondenzačný kotol?

Vykurovanie vášho rodinného domu alebo prevádzky pomocou plynu je komfortný a ekologický zdroj tepla. Vysoká účinnosť spaľovania plynového kotla znižuje prevádzkové náklady.

Získajte dotáciu na nový kotol až do výšky 1500 €

vykurovanie zelena domacnostiam

Zelená domácnostiam je dotáčný program v ktorom môžte získať dotáciu pre kotol na biomasu. Vykurujte ekologickejšie s vysokou účinnosťou až 92%. Naše kotly na biomasu získali radu ocenení na medzinárodných výstavach a dosahujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť používania.

Kotly vyrobené zo slnka

Vykurovanie kotly zo slnka attack

Pre výrobu kotlov na túhe palivo sme inštalovali fotovoltaickú elektráreň na strechy svojich výrobných hál. Fotovoltaické panely s výkonom 200kWp dokážu vyrobiť dostatočne množstvo energie. Považuje ochranu životného prostredia za nevyhnutnú pre život.

Vykurovanie s vysokou moduláciou výkonu až 1:10

Vykurovanie-kondenzacny-kotol-attack

Vysoký komfort s vysokou učinnosťou až 106 % ponúkaju naše nové kondenzačné kotly. Vďaka vysokej modulácií výkonu kotol spotrebuje omnoho menej paliva. Kvalitné mosadzné komponenty a nerezový výmenník ponúka maximum z výkurovania plynom.

Kombinované kotly umožňujú výber paliva. Drevo alebo pelety?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Drevosplynovacie kotly nezaostávaju v komforte ani za plynovými. Vysoká učinnosť až 92% ponúka ekologické a úsporne kúrenie biomasou. Kombinované kotly môžte používať na drevo alebo pelety. Vysoký komfort ponúka pravé automatické horenie. Veľká nakladacia komora, ktorá dokáže horieť 8-12 hodín šetrí čas.

Vykurovanie a správny komín

Attack-pripojenie-kotla-ku-kominu-kotol-pripojeny

Komín pre vykurovanie vášho domu je veľmi dôležitý. Nesprávny komín by mohol  spôsobiť nedostatočný ťah, pretože komín nestihne odobrať z kotla vyrobené množstvo spalín. Prečítajte si viac o tejto téme.

Akumulačná nádrž predlžuje životnosť

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Zapojenie akumulačnej nádrže ku kotlu na biomasu zvyšuje jeho účinnosť a znižuje spotrebu paliva, čím sa vykurovanie stane ekologickejšie. Pri kombinácií dokúpenia akumulačnej nádrže ponúkame záruku až 6 rokov.