Vykurovanie-ATTACK

Vykurovanie s nami

Naučíme vás ako získať väčší prehľad a vyznať sa viac v temách o vykurovaní. Prinesieme vám jasnejší a detailnejší pohlaď k výrobkom a ich fungovaniu s ostatnými systémami vo vykurovaní. Spôsob vykurovania, pripojenia a aktuálnych tém sa dozviete v tejto sekcii.

Výmena starého kotla

Každý rok prinášame s našími produktami na trh inovatívnosť. Moderné vykurovanie prináša veľky komfort a ekologickejšie spaľovanie. Budťe zmenou, ktorú sami chcete vidiet. Výmenou získate:

  • Zníženie nákladov na kúrenie až o 25%
  • Vysoký komfort spojený s možnosťou pripojenia na internet
  • Ekologickejšie spaľovanie
  • Vysoká modulácia výkonu plynových kotlov až 1:10
  • Dlhá doba horenia v kotloch na biomasu

Aký kondenzačný kotol si vybrať do domácnosti?

aky_kondenzacny_kotol_si_vybrat

Každá z našich modelových rád má odlišné vlastnosti a je vhodná na rozdielne typy domácnosti alebo objektov. Prečítajte si článok a zistite, ktorý typ kondenzačného kotla je vhodný pre vás.

Prečo si vybrať kondenzačný kotol?

Vykurovanie vášho rodinného domu alebo prevádzky pomocou plynu je komfortný a ekologický zdroj tepla. Vysoká účinnosť spaľovania plynového kotla znižuje prevádzkové náklady.

Získajte dotáciu na nový kotol až do výšky 1500 €

vykurovanie zelena domacnostiam

Zelená domácnostiam je dotáčný program v ktorom môžte získať dotáciu pre kotol na biomasu. Vykurujte ekologickejšie s vysokou účinnosťou až 92%. Naše kotly na biomasu získali radu ocenení na medzinárodných výstavach a dosahujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť používania.

Kotly vyrobené zo slnka

Vykurovanie kotly zo slnka attack

Pre výrobu kotlov na túhe palivo sme inštalovali fotovoltaickú elektráreň na strechy svojich výrobných hál. Fotovoltaické panely s výkonom 200kWp dokážu vyrobiť dostatočne množstvo energie. Považuje ochranu životného prostredia za nevyhnutnú pre život.

Vykurovanie s vysokou moduláciou výkonu až 1:10

Vykurovanie-kondenzacny-kotol-attack

Vysoký komfort s vysokou učinnosťou až 106 % ponúkaju naše nové kondenzačné kotly. Vďaka vysokej modulácií výkonu kotol spotrebuje omnoho menej paliva. Kvalitné mosadzné komponenty a nerezový výmenník ponúka maximum z výkurovania plynom.

Kombinované kotly umožňujú výber paliva. Drevo alebo pelety?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Drevosplynovacie kotly nezaostávaju v komforte ani za plynovými. Vysoká učinnosť až 92% ponúka ekologické a úsporne kúrenie biomasou. Kombinované kotly môžte používať na drevo alebo pelety. Vysoký komfort ponúka pravé automatické horenie. Veľká nakladacia komora, ktorá dokáže horieť 8-12 hodín šetrí čas.

Vykurovanie a správny komín

Attack-pripojenie-kotla-ku-kominu-kotol-pripojeny

Komín pre vykurovanie vášho domu je veľmi dôležitý. Nesprávny komín by mohol  spôsobiť nedostatočný ťah, pretože komín nestihne odobrať z kotla vyrobené množstvo spalín. Prečítajte si viac o tejto téme.

Akumulačná nádrž predlžuje životnosť

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Zapojenie akumulačnej nádrže ku kotlu na biomasu zvyšuje jeho účinnosť a znižuje spotrebu paliva, čím sa vykurovanie stane ekologickejšie. Pri kombinácií dokúpenia akumulačnej nádrže ponúkame záruku až 6 rokov.