OCENENIE BISNODE SELECTED PREMIUM COMPANY

Naša spoločnosť získala za rok 2018 certifikát Bisnode Selected Premium Company. Tento certifikát môžu získať len seriózne spoločnosti, ktoré preukázali svoju finančnú stabilitu, úspešnú históriu a inovatívnosť. Spoločnosť ATTACK získala najvyššie skóre v hodnotení AAA, čo dokazuje jej vysokú kvalitu a plnenie si záväzkov voči zákazníkom a dodávateľom na najvyššej úrovni. Hodnotenie AAA je udeľované na základe silného a nezávislého ratingu firiem, ktorého história siaha až do roku 1908.

Od spoločnosti Bisnode sme získali potvrdenie, že firma ATTACK je spoločnosťou, ktorá si plní svoje povinnosti svedomito a načas. Súčasťou certifikátu je aj hodnotenie spoločnosti, v ktorom sme získali veľmi dobre výsledky. Toto ocenenie si veľmi vážime, znamená to pre nás ešte vyššiu zodpovednosť voči našim obchodným partnerom, zamestnancom a voči celej spoločnosti.

X

Chcem odoberať novinky

Ak máte záujem o získavanie najnovších informácii z nášho segmentu, prihláste sa na odber newsletteru.

Vaše údaje uchovávame v súkromí a zdieľame len s tretími stranami, ktoré túto službu umožňujú. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.