ATTACK PREDAJŇA – Miroslav Bakala

www.attack-predaj.sk

Logo autorizovaného predajcu výrobkov ATTACK
Mesto Ulica PSČ E-mail Telefón Mobil
Martin – Priekopa Priekopská 53 036 01 dopyt@attack-predaj.sk 043 / 428 87 94 0918 511 228
Prešov Duklianska ulica 19 080 01 presov@attack-predaj.sk 051 / 776 16 74 0907 830 689
Nitra Bratislavská 17/A 949 01 nitra@attack-predaj.sk 0918 655 300

Pavol Maráček – EMPIRIA

www.empiria.sk

Empiria Opt
Mesto Ulica PSČ E-mail Telefón
Banská Bystrica Zvolenská cesta 23 974 00 maliniakova@empiriask.sk 048 / 3260 731-712
Bratislava Vajnorská 127 831 04 bratislava@empiriask.sk 02 / 4910 8913-15
Košice Prešovská cesta 77 040 01 kosice@empiriask.sk 055 / 3210 313-314
Nitra – Dolné Krškany Knappova 861/1 949 05 nitra@empiriask.sk 037 / 2866 711
Prešov Budovateľská 34/D 08001 presov@empiria.sk 051 / 7562 951
Poprad Teplická ulica 4902 058 01 052 / 3213 514
Prievidza Severná 2423/29 971 01 prievidza@empiria.sk 046 / 5155 310
Trenčianske Stankovce Sedličná 3057 913 11 trencin@empiriask.sk 032 / 2851 631
Piešťany Priemyselná 12 921 01 empiria@empiria.sk 033 / 7970 138-154
Žilina M.R. Štefánika 97 010 01 zilina@empiriask.sk 041 / 2866 813-814

META-GAS spol. s r.o.

www.metagas.sk

Metagas Opt
Mesto Ulica PSČ E-mail Telefón Mobil
Banská Bystrica Zvolenská cesta 14 974 05 banskabystrica@metagas.sk 048 / 4162 221 0903 469 595
Bratislava Prievozská 38 871 05 bratislava@metagas.sk 02 / 5341 7088 0903 462 695
Košice Holubyho 12 040 01 kosice@metagas.sk 055 / 6783 669 0905 191 490
Šaľa Hlavná 681 927 01 sala@metagas.sk 031 / 7717 220
Nitra Rázusova 2 949 01 nitra@metagas.sk 037 / 6537 001
Komárno ul. Slobody 66 945 05 komarno@metagas.sk 035 / 772 0606
Levice Mestský Majer 2 934 01 levice@metagas.sk 036 / 6319 145
Trnava Nová 9 (pri OBI) 917 01 trnava@metagas.sk 033 / 5331 887 0903 466 952
Galanta Puškinova 1529/15 924 01 galanta@metagas.sk 031 / 7804 340 0903 469 518
Žilina Škultétyho 78 010 01 zilina@metagas.sk 041 / 7233 030 0915 736 082

PTÁČEK – veľkoobchod, a. s.

www.ptacek.sk

Ptacek Opt
Mesto Ulica PSČ E-mail Telefón
Bratislava Pestovateľská 1 821 04 bratislava@ptacek.sk +421 248 207 800
Bratislava OC Korzo Pestovateľská 13 821 04 kupelne.bratislava@ptacek.sk +421 222 111 900
Bratislava Pestovateľská 1 821 04 bratislava@ptacek.sk +421 248 207 830
Bratislava – Bory Devínska Nová Ves 7386 841 07 bratislava.bory@ptacek.sk +421 248 207 905
Bratislava – Bory Devínska Nová Ves 7386 841 07 kupelne.bory@ptacek.sk +421 222 111 900
Bratislava – Bory Devínska Nová Ves 7386 841 07 bratislava.bory@ptacek.sk +421 248 207 906
Trenčín Kukučínova 718 911 01 trencin@ptacek.sk +421 327 481 911
Trenčín Kukučínova 718 911 01 kupelne.trencin@ptacek.sk +421 222 111 900
Trenčín Kukučínova 718 911 01 kupelne.trencin@ptacek.sk +421 327 481 916
Trenčín Kukučínova 718 911 01 trencin@ptacek.sk +421 327 481 911
Šamorín Bratislavská 2155/41A 931 01 samorin@ptacek.sk +421 915 856 118
Trnava Zlievarenska 8130 917 02 trnava@ptacek.sk +421905396824
Trnava Zlievarenska 8130 917 02 kupelne.trnava@ptacek.sk +421 222 111 900
Senica Železničná 363/120 905 01 senica@ptacek.sk +421 905 423 219
Piešťany Dopravná 5147/19 921 01 piestany@ptacek.sk +421 917 495 242
Piešťany Dopravná 5147/19 921 01 kupelne.piestany@ptacek.sk +421 222 111 900
Prievidza Podjazdová 12 971 01 prievidza@ptacek.sk +421 465 198 512
Prievidza Podjazdová 12 971 01 kupelne.prievidza@ptacek.sk +421 222 111 900
Žilina Za plavárňou 3/8121 010 01 kupelne.zilina@ptacek.sk +421 222 111 900
Žilina Rosinská 8584/17C 010 08 zilina@ptacek.sk +421 417 074 839
Žilina VO Martina Rázusa 8346/108 010 01 zilina@ptacek.sk +421 417 074 815
Žilina IC II Martina Rázusa 8346/108 010 01 zilina@ptacek.sk +421 417 074 836
Martin Sučianska cesta 29 036 08 martin@ptacek.sk +421 434 223 220
Námestovo Polom 1202 029 01 namestovo@ptacek.sk +421 435 526 312
Liptovský Mikuláš Ul. 1. Mája 4313 031 01 lmikulas@ptacek.sk +421 905 677 456
Liptovský Mikuláš Ul. 1. Mája 4313 031 01 kupelne.lmikulas@ptacek.sk +421 222 111 900
Považská Bystrica Považské Podhradie 463 017 04 povbystrica@ptacek.sk +421 917 255 990
Považská Bystrica Považské Podhradie 463 017 04 kupelne.povbystrica@ptacek.sk +421 222 111 900
Banská Bystrica Zvolenská cesta 25 974 05 bbystrica@ptacek.sk +421 484 726 411-5
Banská Bystrica Zvolenská cesta 15349/30F 974 05 kupelne.bbystrica@ptacek.sk +421 222 111 900
Zvolen Lučenecká cesta 8938 960 01 zvolen@ptacek.sk +421 455 552 511, 512, 516
Zvolen Lučenecká cesta 8938 960 01 kupelne.zvolen@ptacek.sk +421 222 111 900
Žiar nad Hronom Priemyselná 507 965 01 ziar@ptacek.sk +421 455 400 064
Poprad Partizánska 1849 058 01 poprad@ptacek.sk +421 524 314 211, 220, 223
Poprad Partizánska 1849 058 01 kupelne.poprad@ptacek.sk +421 222 111 900
Prešov Ľubochnianska 18A 080 06 presov@ptacek.sk +421 517 754 913
Bardejov Štefánikova 4214 085 01 bardejov@ptacek.sk +421 905 558 118
Bardejov Štefánikova 4214 085 01 kupelne.bardejov@ptacek.sk +421 222 111 900
Nitra Levická 1604 949 01 nitra@ptacek.sk +421 905 407 282
Nitra Bratislavská 35 949 01 kupelne.nitra@ptacek.sk +421 222 111 900
Košice Prešovská cesta 4 040 01 kosice@ptacek.sk +421 556 005 011