Akumulačné nádrže

Akumulačné nádrže – štandardné

Akumulačné nádrže ATTACK AK, AS sú vyrobené z kvalitnej ocele pre akumuláciu a následnú distribúciu tepelnej energie z kotla na biomasu napr. ATTACK DP, DPX, PELLET 30 Automatic Plus, WOOD & PELLET a pod. Model ATTACK AS je navyše osadený jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. Rad modelov s objemom do 5 000 litrov.

 

Akumulačné nádrže – s vnoreným zásobníkom

Akumulačné nádrže ATTACK HR, HRS sú vyrobené z kvalitnej ocele a slúžia nielen na akumuláciu vody pre vykurovanie, ale i na výrobu TÚV s vnútorným smaltovaným zásobníkom. Model ATTACK HRS je navyše osadený jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. Tieto typy nádrží majú zabudovanú horčíkovú anódu v zásobníku TÚV pre zvýšenie odolnosti voči korózii. Rad modelov s objemom do 2 000 litrov.

 

Akumulačné nádrže – s ohrevom TÚV

Akumulačné nádrže ATTACK TUV, TUVS sú vyrobené z kvalitnej ocele a slúžia nielen na akumuláciu vody pre vykurovanie, ale sú navrhnuté pre prípravu TÚV v medenej špirále. Model ATTACK TUVS je navyše osadený jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. Rad modelov s objemom do 2 000 litrov.

 

Stratifikačné akumulačné nádrže

ATTACK S – vychádza z typu ATTACK AK. Vo vnútri zásobníka je inštalovaný disk a stratifikačná rúra, ktoré umožňujú vrstvenie vody podľa teploty. Tento konštrukčný prvok zabezpečuje rôzne teplotné vrstvy pri vstupoch, ako aj výstupoch. ATTACK SS - vychádza z typu ATTACK AS a ATTACK S. Je navyše osadená jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. Rad modelov s objemom do 2 000 litrov.

Zákaznícka linka - OBCHODNÉ ZÁLEŽITOSTI Zákaznícka linka - MARKETINGOVÉ KAMPANE Zákaznícka linka - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI
Tel.:+421 / 43 / 4003 102 Tel.:+421 / 43 / 4003 122 Tel.:+421 / 43 / 4003 104