Cenník

Maloobchodný cenník výrobkov a príslušenstva ATTACK v pdf (platný od 01.06.2013)

Pre prehliadanie súborov vo formáte PDF si môžete stiahnuť Acrobat reader. Stiahnutie môže chvíľu trvať.

Týmto cenníkom sa rušia všetky doterajšie cenníky.

Uvedené ceny sú doporučené pre konečného zákazníka v €. Jednotlivé ceny sú uvedené s DPH aj bez DPH a zaokrúhlené v súlade s platnými právnymi predpismi.

Zmena cien a ponuky vyhradená.

Technické údaje k výrobkom sú len informačné. Aktuálne technické dokumentácie sú k dispozícii na uvedených kontaktoch v menu KONTAKT.

 

Prehlásenie spoločnosti ATTACK, s.r.o. – Výrobca tepelnej techniky

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. v žiadnom prípade nedoporučuje kupovať výrobky vyrábané pod značkou ATTACK v iných krajinách mimo Vašej a ani cez lacný internetový predaj /predaj typu E-bay a pod./ Kotle sú špecifický tovar. Každá krajina má svoje národné normy, podľa ktorých sú výrobky vyrábané, a teda výrobok zakúpený v inej krajine nemusí zodpovedať norme platnej vo Vašej krajine. Výrobky nemusia byť kompletné alebo môžu byť poškodené. V konečnom dôsledku môže nastať problém pri inštalácii a spustení kotla do prevádzky, začo výrobca neberie zodpovednosť. Podmienkou záruky je odborne prevedená inštalácia a zaškolenie obsluhy podľa návodu na obsluhu. Preto doporučujeme nakupovať výrobky ATTACK výlučne u autorizovaných predajcov v príslušnej krajine.

Spoločnosti ATTACK, s.r.o. záleží a je jej cieľom aby ste boli s našími výrobkami spokojný

Zákaznícka linka - OBCHODNÉ ZÁLEŽITOSTI Zákaznícka linka - MARKETINGOVÉ KAMPANE Zákaznícka linka - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI
Tel.:+421 / 43 / 4003 102 Tel.:+421 / 43 / 4003 122 Tel.:+421 / 43 / 4003 104