O firme

ATTACK, s.r.o. - európsky výrobca, exportujúci do celého sveta

Spoločnosť Attack s.r.o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v r. 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnu úroveň, kedy vyrábame široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosferických kotlov,  stacionárnych kotlov , splyňovacích kotlov,  kotlov na pelety,  kotlov na tuhé palivo a  zásobníkov TÚV.

Spoločnosť sa zaraďuje medzi stredné  firmy rozprestierajúca sa na cca 5000 m2 zastavanej plochy a približne 1000 m2 nezastrešenej plochy.

V súčasnosti ATTACK, s.r.o. zamestnáva 100 až 150 ľudí podľa dopytu trhu.

 

Pravidelne sa zúčastňujeme na domácich a zahraničných výstavách tepelnej techniky, na ktorých firma získala celú radu ocenení od čestných uznaní až po zlaté medaile.

Všetky kotly sú osadené komponentami od svetových výrobcov vyrábané najmodernejšou technológiou,  výroba kontrolovaná kamerovým a počítačovým systémom a testované najprogresívnejšími zariadeniami a metódami.

Ako palivové médium sa používa zemný plyn, alebo LPG-propan. Pre užívateľov biomasy ponúkame liatinové kotly na pevné palivo (drevo, uhlie, koks), alebo oceľové, drevo-splyňujúce kotly (pyrolitické), kotly na pelety, ktoré pracujú s vyššou účinnosťou a šetria životné prostredie.

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. vyrába všetky výrobky vo vlastných výrobných halách, má vlastný vývoj,  konštrukciu, predaj a export na zahraničné trhy.  Veľkosť firmy a zabezpečovanie všetkých činností vysoko-profesionálnym managmentom a jedným majiteľom, nám umožňuje byť flexibilnou a ústretovou firmou.

Zákaznícka linka - OBCHODNÉ ZÁLEŽITOSTI Zákaznícka linka - MARKETINGOVÉ KAMPANE Zákaznícka linka - TECHNICKÉ ZÁLEŽITOSTI
Tel.:+421 / 43 / 4003 102 Tel.:+421 / 43 / 4003 122 Tel.:+421 / 43 / 4003 104